Słowo na dziś:

Ubodzy są bogaczami przyszłego życia.
św. Augustyn

Aktualności Parafia Szymany

aktualności

Konkurs kolędowy - relacja!

Konkurs kolędowy w Zabielach i w Szymanach.

Po raz kolejny w naszej parafii odbył się konkurs kolędowy dla najmłodszych. W niedzielę18 stycznia przed mszą w kościele w Zabielach i w Szymanach odbyło się przesłuchanie młodych artystów, którzy zaprezentowali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Zaprezentowało się: w Zabielach pięcioro wykonawców.
Najmłodsza Laura ( 3 l ) i najstarsza Iza ( 6 klasa). W Szymanach wystąpiło 15 wykonawców, którzy grali i śpiewali. Najstarsza Małgosia ( klasa 5 ) i najmłodsi Tomek, Piotruś i Pawełek (przedszkolaki).

Wręczenie nagród odbyło się 25 stycznia.

Konkurs w Zabielach

Konkurs w Szymanach

Zobacz więcej zdjęć w naszej foto-galerii: konkurs

 

 

Joomla BJ Metis template by ByJoomla.com