Ubodzy są bogaczami przyszłego życia.
św. Augustyn
Please update your Flash Player to view content.

Cze
Ogłoszenia parafialne - Szymany

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 czerwca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  2. Zachęcam do wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa na koniec Mszy Św.
  3. W piątek o godz. 8.00 msza na zakończenie roku szkolnego, zapraszam uczniów, wychowawców i rodziców do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  4. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. 30 czerwca odbędzie się DZIEŃ POKUTNY w Gietrzwałdzie. Wyjazd autokarem koszt 40 zł. Plakat o tym na tablicy ogłoszeń. Zapisy w zakrystii.
  7. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego, zapraszam do lektury.
  8. Bardzo proszę rodziców o odbiór dzisiaj zdjęć z uroczystości pierwszokomunijnej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

21 VI – św. Alojzy Gonzaga (1568-1591), zrezygnował z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.